Tel: + 86 152 0161 9036

E-mail: [meiliga kaitstud]

EN
kõik kategooriad

Kaldus käik

Avaleht>Toode>Kaldus käik

Kõrge spiraaliga kooniline hammasratas hammasratas legeerterasest sirgete ja spiraalsete hammastega raskeveolises ülekandes

Lähtekoht:

Jiangsu provints, Hiina

Tootja nimi:

JIANGSU WENAN RASKE TÖÖSTUS, LTD.

Mudel:

G-4

  • Kirjeldus
  • tehnilised nõuded
  • Rakendused
  • konkurentsieelise
  • Küsitlus
Kirjeldus

Kiire täpsus:
1. Sirged hambad kaldhammasratas / spiraalhambad kaldhammasratas / kumerad hambad

2. Kasutatakse ülekandesüsteemis käigukastina, kiiruse vähendajana jne.

3. Kiiruse suhe: 1 ~ 80

Miinimum Kogus:

1

Hind:

Sõltub spetsifikatsioonidest

Pakend andmed:

kriimustus-, rooste-, niiskuskindel või vastavalt soovile

Tarneaeg:

Sõltub sihtriigist

Pakkumise võime:

rohke

Kaldhammasrattaid kasutatakse ristuvate võllide vaheliseks ülekandeks. Võrreldes silindriliste hammasratastega võib see muuta ülekande suunda. Tüüpilised rakendused hõlmavad auto-, traktori- ja söekaevandusmasinate veotelge.

Sirgete ja spiraalsete hammastega kaldhammasrataste projekteerimine, tootmine ja paigaldamine on suhteliselt lihtne. Kuid need on mürarikkad ja neid kasutatakse väikese kiirusega edastamiseks (<5 m/s). Sirgete hammastega hammasrataste ülekandevõimsus võib ulatuda 400 kW -ni ja perifeerne kiirus üle 5 m/s. Spiraalsete kaldhammasrataste ülekanne töötab sujuvalt ja hammasrataste kandevõime on suhteliselt suurem kui sirgete hammastega kaldhammasratastel. Siiski on keerdhammastega kaldhammasrattaid raske valmistada. Seetõttu on nende rakendused üsna piiratud.

Kumeratel kaldhammasratastel on sujuv ülekanne, madal müratase ja raske kandevõime. Neid kasutatakse laialdaselt suure kiirusega ja rasketes tingimustes. Spiraalhambad on tüüpiline kumerate kaldhammasrataste tüüp. Kumerate hammasrataste ülekandevõimsus võib ulatuda 4000 kW-ni ja ringikujuline kiirus võib ulatuda üle 40 m/s.

tehnilised nõuded

MATERJAL

Kõrge tugevusega legeerteras, nt. 18Cr2Ni4W, 20Cr2Ni4A, 17CrNiMo6, 18CrNiMo7-6, 20CrMnTi, 40CrNiMo, 30CrMnSi, 27SiMn, 35CrMo, 42CrMo, 40Cr jne.

Kiiruse suhe

1 ~ 80

Moodul (mm)

1 ~ 20

Piki läbimõõt (mm)

10 ~ 400

Hamba viimistlus

Standardne, ülitäpne

Hamba tüüp

Sirged hambad, spiraalsed hambad

Lubatud pöördemoment (Nm)

0 ~ 2200

Rakendused

Erinevatest mehaanilistest käigukastitüüpidest on spiraalsete kaldhammasrataste kasutegur kõrgeim, millel on suur majanduslik kasu erinevatele ülekannetele, eriti suure võimsusega ja raskeveokitele. Sama pöördemomendi edastamiseks vajalik ruum on väikseim, väiksem kui rihma- või ketiülekanne. Pealegi on spiraalhammasrataste ülekandearv püsivalt stabiilne. Spiraalsed kaldhammasrattad töötavad usaldusväärselt ja neil on pikk kasutusiga.

Spiraalseid kaldhammasrattaid kasutatakse laialdaselt kodu- ja välismaistel naftaväljade naftakeemiamasinatel, tööpinkidel, töötlemisseadmetel, insenerimasinatel, metallurgiaseadmetel, terasest valtsimismasinatel, kaevandusmasinatel, söekaevandusmasinatel, tekstiilimasinatel, laevaehitusmasinatel, kosmosetööstuses, kahveltõstukitel, liftides , reduktorid, lennukitootmine ja paljud teised tööstusharud.

konkurentsieelise

- sirgete hammaste ja spiraalhammaste kaldhammasrataste kohandamise võimalus jooniste, 3D -mudelite või lihtsa osa põhjal.

- mittestandardsete sirgete ja spiraalhammaste kaldhammasrataste tootmise võimalus.

- tootmisprotsessi terviklikkus, sealhulgas materjali valimine, sepistamine, peenetöötlus, lihvimine, kuumtöötlus ja pinnatöötlus jne.

Küsitlus