Tel: + 86 152 0161 9036

E-mail: [meiliga kaitstud]

EN
kõik kategooriad

Uudised

Avaleht>Uudised

Hiina hammasrataste reduktoritööstuse arengu analüüs

Aeg: 2021-07-26 Hits: 41

   Säilitades mõningaid oma kulueeliseid, peab ülekandeseadmete tööstus ekspordi laiendamiseks tuginema uutele eelistele, nagu tehnoloogia areng, kvaliteedi parandamine ja toodete kulutõhusus. Põhiline jõud, mis edendab tehnoloogia arengut, innovatsiooni ja tööstuse arengut, on pöördumatu. Eeldatakse, et kogu tööstus saavutab ümberkujundamise ja uuendamise käigus stabiilse arengu keskmise aastase kasvutempo juures umbes 30%.

1. Käigu reduktor suurendab seadmete tootmistööstuse kiirendatud arengut
   Käigu reduktor on asendamatu võtmekomponent mehaanilise ülekande rakendamiseks seadmete tootmises. Rahvamajanduse areng juhib investeeringuid infrastruktuuri ehitamisse ning edendab metallurgia, elektrienergia, ehitusmasinate, ehitusmaterjalide, energeetika ja muude tööstusharude arengut. Need tööstusharud soodustavad käigukasti reduktorite nõudluse laienemist.

   Selleks, et kiiresti muuta oma riigi reduktorirakenduse mahajäänud olukorda, mis on arenenud riikide poolt piiratud, ilmneb jätkuvalt riikliku makromajanduspoliitika mõju ja kodumaine majanduskasv jääb tugevaks. Ka rahvusvaheline turg hakkab aeglaselt taastuma ja majandus järk -järgult stabiliseeruma.

   Praegu on nõudlus reduktorite järele suur ja võimsuse rakendusaste suhteliselt kõrge. Suurte reduktoritootjate kasumlikkus on oluliselt paranenud. Käigukasti reduktorite arendamisega säilitab nõudlus reduktorite järele jätkuvalt kiiret kasvu ja keskmine aastane kasvumäär on tulevikus üle 20%.

2. Tulevase arengu ja uuendamise väljavaadete analüüs
   Reduktori järgnevad rakendustööstused hõlmavad peamiselt rahvamajandustööstuse erinevaid valdkondi, nagu tõstmine ja transport, tsemendist ehitusmaterjalid, raske kaevandamine, metallurgia, elektrienergia jne.

   Tõste- ja transpordivahendid on käigukastide kõige laialdasemalt kasutatav tööstusharu. Selle tööstuse arengukiirus mõjutab otseselt reduktorite turunõudluse kasvutempot. Eeldatakse, et Hiina tõste- ja transpordivahendite tootmistööstus säilitab jätkuvalt kiire kasvu. Sellest kasu saades juhitakse tõhusalt ka nõudlust reduktorite järele.

    Pärast terasetööstuse pikaajalist ulatuslikku laienemist on kiireloomuline kiirendada struktuurilist kohandamist ja tööstuse uuendamist. See kohandamine on toonud välja raskusi metallurgiatööstusele, masinatööstusele, eriti kõrgtehnoloogilisele seadmetööstusele, tuues turuvõimalusi.

   Käigu reduktor on tsemendimasinates kasutatavate üldmasinate seadmete teine ​​peamine tüüp. Selle turu jõukus kasvab paratamatult koos tsemendimasinatööstuse suure nõudlusega.

   Käigukasti reduktoritööstus on pärast mitme põlvkonna ühiseid jõupingutusi Hiinas moodustanud tohutu tööstusskaala. Praegu ei rahulda Hiinas kasutatavad reduktoritarbed mitte ainult kodumaise peavooluturu vajadusi, vaid hõivavad ka teatud summa rahvusvahelisel turul. Kokkuvõtteks võib öelda, et Hiina kiiruse vähendamise tööstus on tuntud nii kodu- kui välismaal, muutudes maailma suurimaks kiiruse vähendajate tootjariigiks.


2
2 副本